Jmenuji se Jiří Jahn. Přes dvacet let jsem se věnoval trenérské činnosti v košíkové. Zde jsem poznal ať už vrcholový, výkonnostní nebo rekreační sport a také jsem zjistil, že tělo potřebuje regeneraci a jednou z možností je masáž. To mě natolik zaujalo, že jsem se začal masérství věnovat na profesionální úrovni.

V roce 2007 jsem absolvoval v Centru Regeneračního Vzdělávání Michala Dusila BBA v Praze rekvalifikační kurz MASÉR PRO SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ MASÁŽE S PŮSOBNOSTÍ MIMO OBLAST ZDRAVOTNICTVÍ.

Na tento rekvalifikační kurz navazuje celá řada dalších certifikátů. Postupně jsem si získal širokou klientelu a otevřel jsem si masážní studio. Zde Vám mohu nabídnout širokou škálu masáží od relaxačních přes wellness, kosmetické apod. Rád Vás přivítám v útulném prostředí a odborně poradím s výběrem vhodné masáže.

 

Trochu historie.

V roce 2008 jsem otevřel první studio ve Fitness Centrum Sports Life Most

V roce 2011 jsem otevřel druhé studio v Růžové ulici a v roce 2018 třetí studio na Aquadromu v Mostě.

Od roku 2014 spolupracuji se Střední zdravotnickou školou v Mostě. Z této školy získávám nové spolupracovnice, které posilují můj tým.

Studiem prošla řada masérek. Jako první Gábina Zunová, dále Anežka Hingarová, Veronika Jurincová, Denisa Mádlová, Kristýna Filipová , Eva Rezlerová, Klára Novotná, Pavla Rybáčková a řada dalších. Některé mají dnes vlastní studia, jiné se věnují další práci. Momentálně jsou ve studiu tři vystudované masérky a několik praktikujících.